פורסם בתאריך: 16.08.2012

בתיק תקדימי זה ייצגה עו"ד אסתר אלמדון אישה, ילידת הפיליפינים, אשר ניהלה מערכת יחסים ארוכת שנים עם אזרח ישראלי במהלכה התגוררו יחד, הרתה לו ונולד להם ילד משותף, ולאחר מותו ביקשה לקבל קצבאות שאירים כידועה בציבור שלו. מנגד, טענה גרושתו של המנוח כי הקצבה מגיעה לה.

קרא עוד
פורסם בתאריך: 12.09.2012

בתיק זה ייצגה עו"ד אלמדון בבית משפט לענייני משפחה אישה בתביעה רכושית, לפירוק שיתוף, מזונות וצו מניעה כנגד הבעל.

קרא עוד
פורסם בתאריך: 12.09.2012

בתביעת מזונות זו שהגישה עו"ד אסתר אלמדון בשם אישה נקבע כי לצורך גובה המזונות שיקבעו יש לחשב בנוסף למשכורת הבעל גם הטבות שוות כסף שניתנו לו כאיש קבע.

קרא עוד
פורסם בתאריך: 10.09.2012

בתיק זה, אשר התנהל בבית המשפט לענייני משפחה, ייצגה עו"ד אלמדון שני קטינים (באמצעות אמם) בתביעה שהגיש נגדם אביהם להפחתת סכום מזונות ילדים שנקבע בהסכם גירושין בין הצדדים.

קרא עוד
פורסם בתאריך: 11.10.2018

בתיק זה יצג משרדנו את האם, כנגד האב אשר הגיש תביעה להפחתת מזונות שנקבעו בהסכם גירושין שאושר ע"י בית המשפט. בית המשפט דחה את התביעה למרות שלא היתה מחלוקת כי חלה הדרדרות במצבו הרפואי של האב שעמד בפני השתלת לב. במסגרת הליך גילוי מסמכים נרחב שהתקיים לבקשת האם נמצא שלרשות האב עומדים מס' מקורות הכנסה, וכן חסכונות במאות אלפי שקלים המאפשרים לו רמת חיים גבוהה. בנסיבות הנ"ל, נדחתה תביעת האב להפחתת מזונות ונפסק כי עליו להמשיך ולספק את צרכי ילדיו. לקריאה נוספת ר' תמ"ש 15141-04-15 בית המשפט לעניניי משפחה ת"א

קרא עוד